Adrian Stojewski

Adrian Stojewski od ponad 10 lat stara się, aby Polacy, tak jak on, oszaleli na punkcie hiszpańskiej kuchni!

Uczył się gotować pod okiem mistrzów hiszpańskiej kuchni z gwiazdkami Michelin, takich jak: Kiko Moya, Fran Martinez, Ivan Cerdeño Lopez, María José San Román czy Pablo González. Ukończył szkołę gastronomiczną w Polsce i studiował na kierunku kulinarnym na Universidad Catolica San Antonio de Murcia w Hiszpanii.

Jest częstym gościem wydarzeń związanych z kulturą Hiszpanii oraz promuje ten kraj w mediach – ma na swoim koncie udział w audycjach radiowych i programach telewizyjnych, m.in. w roli eksperta w kuchni Dzień Dobry TVN czy Pytania na Śniadanie. Adrian prowadzi również bloga kulinarnego hiszpanskiesmaki.pl

Adrian Stojewski
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ
OPINIE KLIENTÓW
Data dodania: 2022-09-12 | Damian
ocena ocena ocena ocena ocena
Prowadzący: Adrian Stojewski
Nie ma znaczenia, czy chcesz dopiero rozpocząć przygodę z hiszpańską kuchnią, czy też jesteś już wytrawnym znawcą potraw tego kraju. Nieważne, czy umiesz śpiewać przeboje Julio Iglesiasa w oryginale, czy chcesz się dopiero dowiedzieć, co oznacza tytuł utworu Despacito. Nie liczy się także to, czy kibicujesz Realowi Madryt od urodzenia, czy zacząłeś śledzić FC Barcelonę od transferu Roberta Lewandowskiego. Różnicy nie robi też to, czy jesteś podróżnikiem znającym każdy zakamarek Sevilli, czy twoje wyprawy do Hiszpanii ograniczały się dotychczas do wędrówki palcem po mapie. W każdym bowiem przypadku znajdziesz coś dla siebie podczas warsztatów kulinarnych prowadzonych przez Adriana. Może to być ogromna wiedza, dotycząca nie tylko przygotowywanych dań, ale także historii i charakterystyki regionów, z których pochodzą. Mogą to być konkretne wskazówki i wsparcie podczas gotowania, które pozwolą nawet laikowi przyrządzić smakowite arcydzieła, a doświadczonemu kucharzowi dadzą okazję poznania innej perspektywy w podejściu do sztuki gotowania. Z pewnością będzie to też wspaniała zabawa i miło spędzony czas w fantastycznej atmosferze. Gorąco polecam!
Data dodania: 2022-09-12 | Piotr
ocena ocena ocena ocena ocena
Prowadzący: Adrian Stojewski
Cześć. Polecam Wszystkim, którzy kochają Hiszpanię i wszystko to, co jest z nią związane. Świetnie prowadzone warsztaty kulinarne, na których jesteśmy przenoszeni w każdy region Hiszpanii i zapoznawani krok po kroku z ich zwyczajami, a co za tym idzie, wyśmienitymi smakami. Super miła, niesamowicie luźna atmosfera oraz rewelacyjnie przygotowane potrawy pod okiem Mistrza Adriana sprawią, że długo po ich zakończeniu będziecie chcieli do nich wrócić, a już na pewno coś podobnego przyrządzić w swoim domu, aby mieć namiastkę tego, co przeżyliście podczas ich prowadzenia - palce lizać:) Dziękujemy Adrian!
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ
Wybierz prowadzącego*:
Twoja ocena:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe